שאלות ותשובות בנושא רישום ותשלום  

טוב כמה זה עולה? אין לשאלה הזו תשובה מספרית ברורה, בטח לא  בראשית השנה.
שיטת ההפעלה של מערך ההסעות היא כזו לפיה אנו משלמים רק על נסיעות שבוצעו ולא
מחיר חודשי קבוע. מערך ההסעות כולל כלי רכב בתפוסה שונה (שמחירם שונה) וגם מספר
התלמידים ומספר ימי הלימוד אינו נתון קבוע המאפשר תכנון. ניסיון השלוש שנים האחרונות מצביע על כך שמחיר השירות נמצא במגמת ירידה - התחלנו את המחזור הראשון בעלות של  500 שקל לחודש ואת שנת תשע"ה אנו מסיימים במחיר שקרוב ל-300 שקל בחודש. ליתר דיוק שנת תשע"ה הסתיימה בעלות של 3,118 של לתלמיד לאחר קיזוז הסבסוד העירוני.

 

איך מתבצע התשלום? התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי בלבד באתר מאובטח של רשות הדואר. לאחר שיושלם תהליך הרישום  תשלח לנרשמים (החדשים) הודעת תשלום ראשונה. המשך החיובים   יתבצע באופן אוטומטי  לפרטי כרטיס האשראי שיימסר תוך מתן הודעה מראש בטרם החיוב. "המשתמשים הותיקים" מתבקשים לאשרר את הרישום והשמוש באמצעי התשלום.

 

בכיתות התיכון (י' - ומעלה) מערכת השעות היא לא סטנדרטית. תהינה הסעות? שאלה טובה שהתשובה לה תלויה בביקוש. יש באתר ההרשמה מקום לכל מיני בקשות מיוחדות - אם תמלאו אותו נוכל להתייחס בהמשך. כעקרון מערך ההסעות מנסה לתת תשובות למערכת הקופצנית הזו אך בסופו ש דבר זו גם שאלה של מחיר - אם יהיה ביקוש תהינה הסעות.

אפשר הסעה חלקית (רק בחלק מהימים או רק לכיוון אחד)? בעקרון אנו לא עוסקים בנושא עד לאמצע חודש ספטמבר, עת המערכת אמורה להתייצב - בקשות מסוג זה רצוי להשאיר בפינת הבקשות.

ניסיתי להירשם ולא הצלחתי. בעיה. מעבר לבעיות תקשורת שלפעמים קורות ההרשמה והתשלום אמורים לזרום ללא בעיה. למתקשים לעקוב קיים סרטון הדרכה. העצות הקבועות הן: נסו לרפרש, נסו בעוד שעה..

 

אפשר לרשום תלמיד רק לתקופת החורף? לא